Gümüş Hayata Döndü !

Gümüş Hayata Döndü !

Gümüş Hayata Döndü

Ligdeki ilk galibiyetine Giresunspor’u mağlup ederek imza atan Gümüşhanespor’da futbol şube sorumlusu Ceylan, “Giresunspor galibiyetiyle özgüven kazandık. Çıkışımız sürecek” dedi.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Gümüşhanespor’da Giresunspor karşısında alınan galibiyetin sevinci yaşanıyor. Sahasında konuk ettiği Giresunspor’u mağlup eden Kırmızı-Beyazlılar, ligde ilk galibiyetine imza atarken, kötü gidişine de son vermiş oldu. Bu galibiyetle keyfi yerine gelen Gümüşhanespor’da futbol şube sorumlusu Fazıl Ceylan, aldıkları galibiyetle üzerlerindeki kara bulutları dağıttıklarını söyledi.

DERİN BİR NEFES ALDIK!

Giresunspor galibiyetiyle özgüven kazandıklarını ifade eden Ceylan, “Giresunspor karşısında aldığımız 3 puanla derin bir nefes aldık. Artık hedefimiz bu başarılı sonuçların sayısını artırmaktır. Lige istediğimiz gibi başlayamadık ama bundan sonra Gümüşhanespor için her şey çok daha iyi olacaktır. Taraftarlarımızda bizlere inansınlar ve desteklerini sürdürsünler. Sezonu Gümüşhanespor’a yakışır bir yerde tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.