35. Yıla Özel Hatıra Kombinesi Başkan KAYA, İstanbul Gümüşhanespor kuruluşunun 35. yılına Özel Hatıra Kombinesi İçin Start Verilmiştir. Kulüp başkanımız Ahmet Kaya semt esnaflarını ziyaret ederek Bismillah dedi. 35. Yıl Hatıra Kombinelerimizi Alarak Kulübümüze Destek Oldular. Diğer Haberler İstanbul Gümüşhane Spor Kulübü Dayanışma Gecesi Düzenledi İstanbul Gümüşhane Spor Hasan Tanış İle Devam Dedi İstanbul Gümüşhane Spor’da Ahmet KAYA Dönemi