GÜMÜŞHANE SONUNDA

7 yıl önce
2.456 Kez Görüntülendi.

Ligde zor günler geçiren ve ligin ikinci yarısı itibariyle henüz galibiyeti olmayan Gümüşhanesporumuz pazar günü kendi Sahası’nda Diyarbakır Belediyesporu konuk etti.

Takımımız ligin ilk yarısında fırtına gibi esmiş ve müthiş maçlar çıkarmıştı. Ligin en dişli ekiplerini dize getiren takımımız mağlup olduğu maçlarda dahi rakipten iki üç Gömlek üstün oynayarak taraftarın Gönlünde taht kurmuştu. Ligin ikinci yarısında ise tam bir hayal kırıklığı yaşanıyor. Ne olmuş neler olmuşsa takımımız bir türlü galip gelemiyordu. Gürses hoca istifa etti önce yerine Gümüşhaneli teknik adam Mehmet Kaya getirildi ama kötü gidişata dur denilemedi. Ilk devre sonunda puan sıralamasında play off potasında olan takımımız seri puan kayıpları sonucu bir anda kendini küme düşme potasında buldu. Aslında futbolcularımı birlilteliğinden hiçbirşey kaybetmemişti. Sadece bir galibiyete ihtiyaç vardı. O galibiyet de dün Diyarbakır’a karşı alındı.

Diyarbakır Belediyespor son beş maçının hepsini kazanmış play of potasında bir takım olarak geldi Gümüşhane’ye. Hafta içi bir erteleme maçı oynamışlardı. Birazda yorgunlardı. Gümüşhanesporumuz maçın ilk yarısının sonunda Fırat Hekimoğlunun golüyle Öne geçti. Bu golün moraliyle dinç olarak ikinci yarıya Başlayan Gümüşhanespor maçı da kazanmasını bildi. Tam 11 hafta sonra galibiyet sevinci yaşayan Gümüşhaneporda mutluluk görülmeye değerdi. Futbolcularımızın çoğu kendi Facebook hesaplarından galibiyet mutluluklarını paylaştılar.

Futbolcu kardeşlerimiz onlar mutlu oldukça bizim de mutlu olduklarımızı bilsinler.

Hepinizin tek tek alnınızdan öpüyoruz. Bravo çocuklar.
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. salih diyor ki:

    helal GUMUSUM

  2. sefa diyor ki:

    gumushanem bundan sonra açılır

Bir Cevap Yazın


Yukarı Çık