‘GADALAR’ SMS SİSTEMİ NE ZAMAN HİZMETE GİRECEK.?

‘GADALAR’ SMS SİSTEMİ NE ZAMAN HİZMETE GİRECEK.?

gadalar-sms-sistemi

Gadalar Taraftar Grubu yeni sezonda artık takipçilerine daha kolay ulaşabilecek. SMS yoluyla birlikte Gümüşhanespor haberleri ve Gadalar ile ilgili haberleri yapılan etkinlikleri en önce sizler haberdar olacaksınız. SMS sistemimiz tamamen ücretsiz olup, herhangi bir ücret talep edilmemektedir. SMS sistemiyle artık Haberdar olmak istediğiniz konularla ilgili tüm haberler ve bilgiler SMS olarak size gönderilir.

28 Mayıs 2013 Tarihinde kayıtlarımız başlayan sistemde yazılımsal sorunlardan dolayı bazı numaralar istem dışı silinmiştir. Tekrardan Kayıt Olmak için Ana sayfamızda bulunan SMS Kayıt Sistemi başlığı altında kayıt olabilirler. Sisteme kayıtlı olan numaralar tekrardan kayıt etmek zorunda değildir. Kayıtlı numaralara Sms Kayıt Formu Altında bulunan “Kayıt Olan Listesi İçin Tıklayınız..!yazısına tıklayarak sisteme kayıtlı olup olmadığınıza bakabilirsiniz. Eğer sisteme kayıtlı iseniz tekrardan kayıt olmanıza gerek yoktur.

 

Sistemimiz sorunsuz bir şekilde hizmet vermek için kontroller gerçekleştirilmektedir. Sistemimiz 01.01.2014 Tarihinden itibaren faaliyete geçecektir. 01.01.2014 Tarihine kadar numara kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Not: 01.01.2014 Tarihinden sonra Sistemimiz devreye girdikten sonra Kayıt İşlemlerimize bir süre ara verilecektir. Bu yüzden Lütfen 01.01.2014 Tarihine kadar kayıt işlemlerinizi gerçekleştiriniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR?

1. SMS Sistemine Nasıl Kayıt Olabilirim?

– SMS sistemine kayıt olmak için ana sayfada bulunan “SMS Sistemine Kayıt Ol” Başlığı altında bulunan formu doğru doldurarak göndermeniz yeterlidir.

 

2. SMS Sistemi Abonelik Ücreti Ne Kadar?

– SMS Sistemine abonelik ücretsizdir. Sizlere verilen hizmetlerin tamamı GADALAR TARAFTAR GRUBU tarafından karşılanmaktadır.

 

3. SMS Sistemine Kayıtlı Olan Numaralar Başka Yerlerde Kullanılıyor Mu?

– SMS sistemine kayıtlı olan numaralar kesinlikle hiçbir kişi veya kurumlara verilmemektedir. Numaralarınız Tamamen GADALAR TARAFTAR GRUBU Güvencesi Altındadır.

 

4. SMS Sistemi Aboneliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

– SMS Sistemi aboneliğinizi iptal etmek için İletişim Sayfamızdan mesaj olarak bizlere iletebilirsiniz.

 

5. SMS Sistemine Üye Olursam Ne Gibi Durumlarda SMS Gönderilir?

– SMS sistemine üye olurken alt tarafta haberdar olmak istediğiniz konuları seçiniz başlığı altında bulunan seçeneklerden hangilerini seçtiyseniz o konuyla ilgili size SMS gönderilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir