GADALAR TOKAT MAÇI İÇİN TRABZON’A UÇUYOR

GADALAR TOKAT MAÇI İÇİN TRABZON’A UÇUYOR

Gadalar taraftar grubu 20 kasım 2016 pazar gunu trabzona uçarak tokat maçı ıçın ozel bir ekıpten oluşan  kişiyle yenişehir stadyumundakı yerını alacak.Şehri gümüş taraftar grubu maratonda Gadalar taraftar grubu yol tarafına bakan trubunde olup gorsel solen hazırlık peşinde olacaktır.  Bize maddi manevı desek olan onur makıne sahıbı ve GADALAR TARAFTAR GRUBU onursal başkanı Ahmet KAYA ya cok tesekkur ederiz. taraftar grubu baskanımız Sefa Tüzer bu maçın onemlı oldugunu rakıbı kucumsememek gerektıgını  12. adamın gorevını ıyı yapması gerektıgını soyledı.

 

Gadalar taraftar grubu 20 Kasım 2016 pazar günü Trabzon’a uçarak Tokat maçı için özel bir ekipten oluşan kişiyle Yenişehir Stadyumunda ki yerini alacak. Şehri Gümüş taraftar grubu maratonda Gadalar taraftar grubu yol tarafına bakan tribünde olup görsel şölen hazırlık peşinde olacaktır.
Bize maddi manevi desek olan ONUR MAKİNA Sahibi ve GADALAR TARAFTAR GRUBU Onursal Başkanı Ahmet KAYA’ya çok teşekkür ederiz.
Taraftar grubu başkanımız Sefa TÜZER bu maçın önemli olduğunu rakibi küçümsememek gerektiğini 12. adamın görevini iyi yapması gerektiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir