Gümüşhanespor’un Kombine Kartları Satışta

Gümüşhanespor’un Kombine Kartları Satışta

Ligin başlamasına sayılı günler kala yaptığı transferlerle hızlı bir şekilde kadrosunu şekillendiren Gümüşhanespor’da sezonluk kombine kart satışları da başladı.

Kırmızı-beyazlı temsilcimizde kombine kartlardan Şeref Tribünü 1.000 TL, Gümüşhane tarafındaki Tomara (FUAT YALÇINKAYA) Tribünü 300 TL, dere tarafındaki Karaca Tribünü 300 TL ve tünel tarafındaki Kuşakkaya Tribünü 300 TL olarak belirlendi.

#GücümüzeGüçKat sloganıyla satışa çıkan kombine biletler için kimlik bilgilerine gerek duyulmuyor yalnızca kart gönderimi için adres bilgisi isteniyor.

Kulüp başkanı Ertürk Yakut, “Kombine kartlar bir kulübün olmazsa olmaz gelir kaynağı olup vefakar ve cefakar Gümüşhanespor taraftarının çok kısa sürede tüketeceğinden eminim. 15 Ağustos Pazartesi günü 15:00 saatlerinde satışa sunulan 2022/23 sezonu kombinelerimiz satın alım esnasında kimlik bilgilerine gerek duyulmayacaktır. Ancak adres bilgileriniz kartınızın gönderimi için gereklidir. Kombineni al takımına destek ol” dedi.

Kombine biletler internet üzerinden ve eski Atatürk Stadyumunun yerine yapılan Gençlik Parkındaki Gümüşhanespor Store mağazasında bulunan kombine ofisinden temin edilebiliyor.

Online Satın Almak İçin:

https://gumushanespor.org/product-category/kombine-kart/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir