SMS DÖNEMİ BAŞLADI !

SMS DÖNEMİ BAŞLADI !

Cebinizde!

Gadalar Taraftar Grubu SMS Sisteminin alt çalışmaları tamamlanarak, SMS sistemine üye olan kişilerin ceplerine “GADALAR” başlığı ile birlikte SMS’ler gelmeye başladı. Geçen Yıl 28 Mayıs 2013 Tarihinden sonra Üyelik sistemi devreye girmişti ve üye olanlara Onay Mesajları gönderilmişti. Yeni sezonun başına yetiştirilmeye çalışan SMS sisteminde yazılımsal sorunlardan dolayı bazı numaralar istem dışı silinmiştir.

12 Ocak 2014 Tarihinde Aktifleşen SMS sistemimiz bundan sonra takipçilerimizin cebine Haberler Ücretsiz olarak ulaşacaktır. Sistemimize Kayıt olurken “Kayıt Olmak İstediğiniz Konular” kısmından hangi başlıkları seçtiyseniz o bölüm ile Haberler cebinize ulaşacaktır. Eğer Cebinize GADALAR’dan  SMS gelmediyse Lütfen tekrardan kayıt olunuz.

Tekrardan Kayıt Olmak için Ana sayfamızda bulunan SMS Kayıt Sistemi başlığı altında kayıt olabilirler. Sisteme kayıtlı olan numaralar tekrardan kayıt etmek zorunda değildir. Kayıtlı numaralara Sms Kayıt Formu Altında bulunan “Kayıt Olan Listesi İçin Tıklayınız..!” yazısına tıklayarak sisteme kayıtlı olup olmadığınıza bakabilirsiniz. Eğer sisteme kayıtlı iseniz tekrardan kayıt olmanıza gerek yoktur.

SMS SİSTEMİMİZ TAMAMEN ÜCRETSİZDİR ve DAİMA ÜCRETSİZ KALACAKTIR…

SMS Sistemimize Sizde Sponsor olmak  isteyorsanız, Sitemizin “İLETİŞİM” sayfasındaki Formu eksiksiz olarak doldurup gönderebilirsiniz.

Not: 01.03.2014 Tarihinden sonra Sisteme Kayıt İşlemlerimize bir süre ara verilecektir. Bu yüzden Lütfen 01.03.2014 Tarihine kadar kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir