ANKARA BİZE DÜŞMAN

7 yıl önce
1.740 Kez Görüntülendi.

Maç Analiz Programı

Gümüşhanesporumuz geçen hafta ikinci devrenin ilk maçında son saniyelerde yediği penaltı golüyle puan kaybını yaşamış ve hakem hatalarıyla yaşanan puan kaybından dolayı hem teknik heyette hemde futbolcularımızda moral bozukluğu oluşturmuştu.

Bu hafta ise Ankara’da rakip Gölbaşıydı. Tribünlerde ise Ankara’daki Gümüşhanespor tutkunları Bad Boys 29 grubu ve Gümüşhane Gençlik Platformu takımlarını yalnız bırakmamıştı. Sevdası büyük bu insanlara Gadalar olarak teşekkürü borç biliriz.

İlk yarısını 1-0 mağlup kapattığımız karşılaşmanın ikinci yarısında  Gürses hoca ilk yarıda  kötü performans sergileyen Taner Koç ve Hakan Albayrak’ı çıkararak yeni transferlerimizden Süleyman ve Koray Uzunu oyuna sürdü. 60. dakikada ise bir diğer yeni transfer Göksel oyuna girdi. Özellikle 18 Numaralı Göksel Durmuşun yarım saatlik Performansı çok beğenildi ve diğer maçlar adına umut verici oldu. Bu güzel gelişmeye rağmen takımımızın gol çabaları yetersiz kaldı ve maçı 1-0 kaybettik.

Son 3-4 sezondur Ankara takımlarına karşı deplasmanda oynadığımız hiçbir maçı kazanamayışımız da Gümüşhanespora Ankara havasının yaramadığının göstergesi.

Henüz ikinci devrenin başındayız. Puan kayıpları illaki yaşanacaktır arasıra. İnancımızı kaybetmiyoruz. Yeni transferlerinde haftalar geçtikçe takıma uyum sağlamasıyla birlikte çok daha iyi sonuçlar alacağımız aşikardır. Hocamıza ve futbolcu kardeşlerimize güvenimiz tamdır…

SAYGILARIMLA…
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Yukarı Çık