TÜRKİYE KUPASINDAKİ RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU Türkiye Kupasında rakiplerimiz Trabzonspor – Konyaspor – KızılcabölükSpor oldu. İlk maçlar 29 Kasımda olacaktır. Takımımız ilk maçını Trabzonsporla deplasmanda yapacaktır. Diğer Haberler Yılmaz’ın Görevine Son Verildi Taraftar memnun oldu mu? GADALAR TARAFTAR GRUBU DEPLASMANLARINA BİR YENİSİNİ EKLİYOR.TARAFTAR GRUBUMUZ BU GECE İTİBARİYLE NAZİLLİYE GİDİYOR.